Fonmoney Hakkında Her Şey Bu Blog'ta Dünyanın en güvenli kontör yükleme ve para transferi hizmeti Fonmoney hakkında daha fazla bilgi sahibi olun

Мобільний зв'язок єднає українців!

ПоLma9e20aLTYдорожуєш по всьому світу або живеш в іншій країні?

 

Часто телефонуєш в Україну, аби дізнатися новини з перших вуст?

 

Оператор мобільного зв'язку Київстар пропонує нову послугу «Вільний роумінг» для абонентів за передплатою.  Ви сплачуєте за послугу тільки в тому разі, якщо телефонуєте чи приймаєте дзвінок, користуєтесь інернетом або надсилаєте SMS.

Тарифікація відбувається таким чином: для першої групи країн (Російська Федерація, Грузія, Італія, Вірменія, Казахстан та ін.) хвилина дзвінка коштує 1 грн.(20 хвилин за 20 грн. в день користування).

 

Для другої групи країн в роумінгу, таких як Австрія, Греція, Данія, Іспанія, Німеччина, Румунія, Польща, Словенія, Туреччина, Франція, Чехія та інших, хвилина дзвінка коштує 3 грн.( 10 хвилин за 30 грн. в день користування).

 

Наберіть *106*1*1# для підключення послуги, *106*1*2# - для перевірки використаних хвилин, *106*1*0#  - для відключення послуги.

 

Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв'язку.

 

Бажаєш, щоб  в твоїх родичів з України теж були гроші на мобільному, тоді поповни власноруч їхній український мобільний. Fonmoney допоможе тобі швидко, зручно та вигідно, без жодних реєстрацій поповнити через інтернет рахунок будь-якого абонента в Україні.

 

Завітай на наш офіційний сайт або приєднуйся до нас на Facebook!